Anasayfa / Avea sohbet hatları / Taksim Chat numaralarında sohbet var

Taksim Chat numaralarında sohbet var

Telefon sohbet servisleri ile ilgili olarak yeni karşılaştığım ama genel olarak aynı olan bir sitemden bahsetmek istiyorum. Sistemin Adı Taksim chat telefonu bir zamanlar var olan avea chat parti numaralarına benzer bir şey olsa gerek . Türkiyeden ve Almanyadan canlı sohbete katılabiliyormuşsunuz.

Yukarıda Örneği olan resimdeki numaraları Taksim chat hattını aradığınız zaman Bayanlarla erotik sohbet etme şansını yakalayabiliyormuşsunuz. Sistemin kurucusu olan Telefon sohbet sitesi ise . Bu chat hattını Almanyadan aramak için ise Numaralı hattı aramanız gerekmektedir.

Yazımızın başlığında canlı sohbet numaraları şeklinde bir ibaremiz vardı. Ama malesef ki 2012 yılına girmemiz ile beraber erotik sohbet servisleri kapatılmış bulunmakta.Bunun başlıca nedeni ise Bilgi Teknoloji Kurumunun almış olduğu karar ile Türkiye içerisinde faaliyet gösteren Tüm Gsm veya Telefon firmalarının Bu tip özel servisler dahilinde bu yasaklara uyması tebliğ edildi. sex hattı Bu karar doğrultusunda sadece Globalstar numaralarından olan erotik canlı telefon  sohbet servis numaraları adı altında olan tüm özel servislerde diğer operatörlerin (Türkcell,Vodafone,Avea) de içinde olmuş olduğu Telefon sohbet  hattı servisleride bu engellemeden nasiplerini almış bulunmaktalar. Daha önceleri canlı sohbet numaraları servislerinde yer alan katma değerli servisler ise şöyle idi. Turkcell sohbet hattı , Avea sohbet hattı ve vodafone sohbet hattı ile ilk 10 dakikası ücretsiz! evet hemen şimdi arayın ve ücretsiz 10 dakikanın zevkini çıkartın. Nee daha sen aramadın mııı ? Hadii ama kızlar seni bekliyor yakışıklı 😉